|
  • Home
  • |
  • Officials
  • |
  • Clubs
  • |
  • Registered Players
  • |
  • Nominated Players
  • |
  • Fixtures
  • |
  • Tables
  • |
  • Rules
  • |
  • Late Match Cards
  • |
  • Player Activity
  • |
  • Penalties
  • |
  • Appeals Process
  • |
  • Incomplete Fixtures
  • |
  • Honours
  • |
  • Downloads
  • |
  • Links
  • |
  • Mixed Doubles Tournament
  • |
  • Contact Us
  • |

    Loading ... please wait
    Fixture and Results
    FIXTURES FOR - APRIL 2019
    Match No. Day Date Time Home Team Score Away Team Division Refreshments Provided?
    Mon  01/04/2019  18:30  Wolverhampton Men's A   4-0  Wolverhampton Men's B  Men's Premier 1  Yes 
    Mon  01/04/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's B   3-1  David Lloyd Great Barr Men's C  Mens Div. 6 (S)  Yes 
    Mon  01/04/2019  18:30  Tipton Sports Academy Ladies' B   1-3  Walsall Ladies' D  Ladies' Div. 4 (S)  No 
    Tue  02/04/2019  18:30  Draycott Men's D   2-2  Walton Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    Tue  02/04/2019  18:30  Eccleshall Men's C   1-3  Draycott Men's E  Mens Div. 3 (N)  No 
    Tue  02/04/2019  18:30  Walton Men's D   0-4  Walton Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    Tue  02/04/2019  18:30  Great Bridgeford Men's C   0-4  Great Bridgeford Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    Tue  02/04/2019  18:30  Quarry Bank Men's A   0-4  Stourbridge Men   Mens Div. 1 (S)  Yes 
    Tue  02/04/2019  18:30  Streetly Ladies' A   3-1  Lichfield Friary Ladies   Ladies' Premier 2  Yes 
    10  Tue
    (Wed)
    02/04/2019
    (24/04/2019)
    18:30  Albert Ladies' C   2-2  Albert Ladies' B  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    11  Wed  03/04/2019  18:30  Walsall Men's A   0-4* David Lloyd Dudley Men's A  Men's Premier 2  No 
    12  Wed  03/04/2019  18:30  Albert Men's B   3-1  Albert Men's C  Mens Div. 2 (S)  Yes 
    13  Wed  03/04/2019  10:00  Wollaston Men's A   3-1  Wollaston Men's B  Mens Div. 4 (S)  Yes 
    14  Wed  03/04/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's C   2-2  David Lloyd Great Barr Men's B  Mens Div. 6 (S)  No 
    15  Wed  03/04/2019  18:30  Tipton Sports Academy Ladies' A   4-0  Tettenhall Ladies   Ladies' Div. 3 (S)  No 
    16  Wed  03/04/2019  18:30  Walton Ladies' B   2-2  Walton Ladies' C  Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    17  Thu
    (Mon)
    04/04/2019
    (22/07/2019)
    18:30
    (18:30)
    Albert Men's D    Wolverhampton Men's E  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    18  Thu  04/04/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's C   4-0  Quarry Bank Men's C  Mens Div. 6 (S)  No 
    19  Thu
    (Fri)
    04/04/2019
    (05/04/2019)
    18:30
    (18:30)
    Cheslyn Hay Men's F   3-1  Cheslyn Hay Men's E  Mens Div. 7 (S)  No 
    20  Thu  04/04/2019  18:30  Walsall Ladies' C   2-2  Walsall Ladies' B  Ladies' Div. 2 (S)  Yes 
    21  Fri  05/04/2019  18:30  Stone Men's B   3-1  Leek Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    22  Fri  05/04/2019  18:30  Leek Men's C   2-2  Florence Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    23  Fri  05/04/2019  18:30  Streetly Men's D   1-3  Streetly Men's C  Mens Div. 2 (S)  No 
    24  Fri  05/04/2019  18:30  Albert Men's F   0-4  Streetly Men's E  Mens Div. 5 (S)  No 
    25  Fri  05/04/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's C   0-4  Cheslyn Hay Men's B  Mens Div. 5 (S)  No 
    26  Fri  05/04/2019  18:30  Walsall Ladies' D   3-1  Wolverhampton Ladies' F  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    27  Sat  06/04/2019  10:00  Stone Ladies' C   0-4  Stone Ladies' B  Ladies' Div. 1 (N)  No 
    28  Sun  07/04/2019  13:30  Basford Men's A   0-4  Florence Men's C  Mens Div. 2 (N)  No 
    29  Sun  07/04/2019  11:00  Baseline Men's B   0-4  Walton Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    30  Sun  07/04/2019  14:00  Tipton Sports Academy Men's B   4-0  Streetly Men's B  Mens Div. 1 (S)  No 
    31  Sun  07/04/2019  10:30  Tipton Sports Academy Men's C   4-0  Quarry Bank Men's B  Mens Div. 3 (S)  No 
    32  Sun  07/04/2019  10:00  Wollaston Men's B   1-3  Wollaston Men's A  Mens Div. 4 (S)  Yes 
    33  Sun  07/04/2019  10:30  Brewood Men's C   1-3  David Lloyd Great Barr Men's C  Mens Div. 6 (S)  No 
    34  Sun  07/04/2019  10:30  Linden Lea Men's B   1-3  Woodfield Men's B  Mens Div. 7 (S)  Yes 
    35  Sun  07/04/2019  10:00  Streetly Ladies' B   2-2  Wombourne Ladies' A  Ladies' Div. 2 (S)  Yes 
    36  Sun  07/04/2019  13:30  Wollaston Ladies' C   4-0  Cheslyn Hay Ladies   Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    37  Mon  08/04/2019  18:30  Streetly Men's A  *4-0  Albert Men's A  Men's Premier 1  No 
    38  Tue  09/04/2019  18:30  Eccleshall Men's C   0-4  Florence Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    39  Tue  09/04/2019  18:30  Walton Men's C   4-0  Walton Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    40  Tue  09/04/2019  18:30  Great Bridgeford Men's B   4-0  Great Bridgeford Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    41  Tue  09/04/2019  18:30  Albert Ladies' B   4-0  Albert Ladies' C  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    42  Tue  09/04/2019  18:30  Wolverhampton Ladies' E   2-2  Quarry Bank Ladies   Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    43  Wed  10/04/2019  18:30  Walsall Men's A   0-4* Stone Men's A  Men's Premier 2  No 
    44  Wed  10/04/2019  18:30  Albert Men's C  VOID Albert Men's B  Mens Div. 2 (S)  Yes 
    45  Wed  10/04/2019  18:30  Wollaston Men's D   1-3  Quarry Bank Men's C  Mens Div. 6 (S)  No 
    46  Wed  10/04/2019  18:30  Walton Ladies' C   1-3  Walton Ladies' B  Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    47  Thu  11/04/2019  18:30  Albert Men's A    Florence Men's A  Men's Premier 1  No 
    48  Thu  11/04/2019  18:30  Wolverhampton Men's B   2-2  Wolverhampton Men's A  Men's Premier 1  Yes 
    49  Thu  11/04/2019  18:30  Quarry Bank Men's B   3-1  Albert Men's D  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    50  Thu  11/04/2019  18:30  Brewood Men's B   2-2  Streetly Men's E  Mens Div. 5 (S)  No 
    51  Thu  11/04/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's E   1-3  Cheslyn Hay Men's F  Mens Div. 7 (S)  No 
    52  Thu  11/04/2019  18:30  Wolverhampton Ladies' F   4-0  Tipton Sports Academy Ladies' B  Ladies' Div. 4 (S)  No 
    53  Fri  12/04/2019  19:00  Draycott Men's C   0-4  Draycott Men's B  Mens Div. 1 (N)  No 
    54  Fri  12/04/2019  18:30  Stone Men's C   1-3  Walton Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    55  Fri  12/04/2019  18:30  Leek Men's C   3-1  Draycott Men's E  Mens Div. 3 (N)  No 
    56  Fri  12/04/2019  18:30  Albert Men's E   0-4  Woodfield Men's A  Mens Div. 4 (S)  No 
    57  Fri  12/04/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's B   4-0  Cheslyn Hay Men's C  Mens Div. 5 (S)  No 
    58  Fri  12/04/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's B   4-0  Wollaston Men's D  Mens Div. 6 (S)  Yes 
    59  Fri  12/04/2019  18:30  Wolverhampton Men's F   3-1  Cheslyn Hay Men's D  Mens Div. 6 (S)  No 
    60  Fri  12/04/2019  18:30  Woodfield Men's B   4-0  Cheslyn Hay Men's F  Mens Div. 7 (S)  No 
    61  Fri  12/04/2019  18:30  Walsall Ladies' D   4-0  Wollaston Ladies' C  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    62  Fri  12/04/2019  18:30  Eccleshall Ladies    1-3  Baseline Ladies   Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    63  Sun  14/04/2019  10:30  Wolverhampton Men's C   3-1  Florence Men's B  Men's Premier 2  No 
    64  Sun  14/04/2019  17:00  Stone Men's A    Walsall Men's A  Men's Premier 2  No 
    65  Sun  14/04/2019  13:00  Basford Men's B   2-2  Great Bridgeford Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    66  Sun  14/04/2019  10:30  Streetly Men's C   2-2  Streetly Men's D  Mens Div. 2 (S)  No 
    67  Sun  14/04/2019  10:30  Wombourne Men's A   4-0  Quarry Bank Men's B  Mens Div. 3 (S)  No 
    68  Sun  14/04/2019  10:30  Tipton Sports Academy Men's C   1-3  Wolverhampton Men's E  Mens Div. 3 (S)  No 
    69  Sun  14/04/2019  10:30  Hanbury Men    2-2  Wollaston Men's B  Mens Div. 4 (S)  No 
    70  Sun  14/04/2019  10:30  Reedswood Men    2-2  Tettenhall Men   Mens Div. 4 (S)  No 
    71  Sun  14/04/2019  10:30  Linden Lea Men's A   2-2  Brewood Men's B  Mens Div. 5 (S)  No 
    72  Sun  14/04/2019  10:00  Cheslyn Hay Men's E   0-4  Wolverhampton Men's G  Mens Div. 7 (S)  No 
    73  Sun  14/04/2019  10:00  Cheslyn Hay Ladies    1-3  Wombourne Ladies' B  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    74  Mon  15/04/2019  18:30  David Lloyd Dudley Men's D   2-2  Albert Men's D  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    75  Mon  15/04/2019  18:30  Linden Lea Men's B   1-3  Wednesbury Men's B  Mens Div. 7 (S)  Yes 
    76  Mon  15/04/2019  18:30  Lichfield Friary Ladies    0-4  Basford Ladies'   Ladies' Premier 2  No 
    77  Mon  15/04/2019  18:30  Quarry Bank Ladies    1-3  Wollaston Ladies' B  Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    78  Mon  15/04/2019  18:30  Stone Ladies' B   4-0  Stone Ladies' C  Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    79  Tue  16/04/2019  18:30  Draycott Men's D   4-0  Baseline Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    80  Tue  16/04/2019  18:30  Great Bridgeford Men's B   4-0  Walton Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    81  Tue  16/04/2019  18:30  Eccleshall Men's C   0-4  Basford Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    82  Tue  16/04/2019  18:30  Walton Men's C   0-4  Etching Hill Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    83  Tue  16/04/2019  18:30  Florence Men's D   3-1  Draycott Men's E  Mens Div. 3 (N)  No 
    84  Tue  16/04/2019  18:30  Wolverhampton Ladies' A   4-0  Wolverhampton Ladies' B  Ladies' Premier 1  No 
    85  Tue  16/04/2019  18:30  Streetly Ladies' A   4-0  Wolverhampton Ladies' C  Ladies' Premier 2  Yes 
    86  Wed  17/04/2019  18:30  Walsall Men's A    Florence Men's B  Men's Premier 2  No 
    87  Wed  17/04/2019  18:30  Wollaston Men's C   4-0  Albert Men's F  Mens Div. 5 (S)  No 
    88  Wed  17/04/2019  18:30  Wombourne Men's B   4-0  Wollaston Men's D  Mens Div. 6 (S)  No 
    89  Wed  17/04/2019  18:30  Walton Ladies' C   4-0  Baseline Ladies   Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    90  Thu  18/04/2019  18:30  Albert Men's A   0-4* Streetly Men's A  Men's Premier 1  No 
    91  Thu  18/04/2019  18:30  Brewood Men's B   3-1  Linden Lea Men's A  Mens Div. 5 (S)  No 
    92  Thu  18/04/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's D   2-2  Wolverhampton Men's F  Mens Div. 6 (S)  No 
    93  Thu  18/04/2019  18:30  Draycott Ladies' A   3-1  Eccleshall Ladies   Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    94  Fri  19/04/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's B   4-0  Brewood Men's C  Mens Div. 6 (S)  Yes 
    95  Sat  20/04/2019  14:00  Eccleshall Men's A   3-1  Stone Men's B  Mens Div. 1 (N)  No 
    96  Sun  21/04/2019  14:30  David Lloyd Dudley Men's A   4-0  Florence Men's B  Men's Premier 2  Yes 
    97  Sun  21/04/2019  10:30  Leek Men's C   1-3  Etching Hill Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    98  Sun  21/04/2019  10:30  Wollaston Men's A   2-2  Reedswood Men   Mens Div. 4 (S)  No 
    99  Tue  23/04/2019  18:30  Draycott Men's E   3-1  Basford Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    100  Tue  23/04/2019  18:30  Eccleshall Men's C   1-3  Walton Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    101  Tue  23/04/2019  18:30  Great Bridgeford Men's B   2-2  Florence Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    102  Wed  24/04/2019  18:30  Wolverhampton Men's D   0-4  Albert Men's B  Mens Div. 2 (S)  Yes 
    103  Wed  24/04/2019  18:30  Wollaston Men's B   2-2  Woodfield Men's A  Mens Div. 4 (S)  Yes 
    104  Wed  24/04/2019  18:30  Wombourne Men's B   1-3  David Lloyd Great Barr Men's B  Mens Div. 6 (S)  No 
    105  Thu  25/04/2019  18:30  Albert Men's D   3-1  Wombourne Men's A  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    106  Thu  25/04/2019  18:30  Wolverhampton Men's E   3-1  David Lloyd Great Barr Men's A  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    107  Thu  25/04/2019  18:30  Brewood Men's B   4-0  Albert Men's F  Mens Div. 5 (S)  No 
    108  Thu  25/04/2019  18:30  Wolverhampton Ladies' B   0-4  Wolverhampton Ladies' A  Ladies' Premier 1  No 
    109  Fri  26/04/2019  18:30  Draycott Men's A    Albert Men's A  Men's Premier 1  No 
    110  Fri  26/04/2019  18:30  Leek Men's A   2-2  Walton Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    111  Fri  26/04/2019  18:30  Stone Men's B   2-2  Eccleshall Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    112  Fri  26/04/2019  18:30  Walton Men's B   2-2  Baseline Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    113  Fri
    (Tue)
    26/04/2019
    (02/07/2019)
    18:30
    (18:30)
    Walton Men's C   2-0  Great Bridgeford Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    114  Fri
    (Sun)
    26/04/2019
    (14/07/2019)
    18:30
    (10:30)
    Leek Men's C    Walton Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    115  Fri  26/04/2019  18:30  David Lloyd Dudley Men's C   1-3  David Lloyd Dudley Men's B  Mens Div. 1 (S)  Yes 
    116  Fri  26/04/2019  18:30  Streetly Men's D   1-3  Walsall Men's B  Mens Div. 2 (S)  No 
    117  Fri  26/04/2019  18:30  Albert Men's F   2-2  Linden Lea Men's A  Mens Div. 5 (S)  Yes 
    118  Fri
    (Sun)
    26/04/2019
    (02/06/2019)
    18:30
    (10:00)
    Cheslyn Hay Men's C    Brewood Men's B  Mens Div. 5 (S)  No 
    119  Fri  26/04/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's B   3-1  Wolverhampton Men's F  Mens Div. 6 (S)  No 
    120  Fri  26/04/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's F   2-2  David Lloyd Great Barr Men's D  Mens Div. 7 (S)  No 
    121  Fri  26/04/2019  18:30  Florence Ladies    1-3  Walsall Ladies' A  Ladies' Premier 1  Yes 
    122  Fri  26/04/2019  18:30  Wolverhampton Ladies' D   4-0  David Lloyd Dudley Ladies' A  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    123  Sat  27/04/2019  10:30  Walsall Ladies' B   2-2  Walsall Ladies' C  Ladies' Div. 2 (S)  Yes 
    124  Sat  27/04/2019  14:00  Wollaston Ladies' B   2-2  Tettenhall Ladies   Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    125  Sun  28/04/2019  10:30  Wolverhampton Men's C   4-0  Etching Hill Men's A  Men's Premier 2  No 
    126  Sun  28/04/2019  10:00  Draycott Men's B   4-0  Draycott Men's C  Mens Div. 1 (N)  No 
    127  Sun  28/04/2019  10:30  Florence Men's C   4-0  Stone Men's C  Mens Div. 2 (N)  No 
    128  Sun  28/04/2019  13:00  Basford Men's B   1-3  Etching Hill Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    129  Sun  28/04/2019  14:00  Tipton Sports Academy Men's B   4-0  Lichfield Friary Men's B  Mens Div. 1 (S)  No 
    130  Sun  28/04/2019  10:00  Halesowen Men    1-3  Walsall Men's B  Mens Div. 2 (S)  Yes 
    131  Sun  28/04/2019  10:30  Tipton Sports Academy Men's C   2-2  David Lloyd Dudley Men's D  Mens Div. 3 (S)  No 
    132  Sun  28/04/2019  10:00  Walsall Men's C   4-0  Albert Men's F  Mens Div. 5 (S)  No 
    133  Sun  28/04/2019  10:30  Quarry Bank Men's C   3-1  Wollaston Men's D  Mens Div. 6 (S)  No 
    134  Sun  28/04/2019  10:30  Brewood Men's C   1-3  Wombourne Men's B  Mens Div. 6 (S)  No 
    135  Sun  28/04/2019  10:30  Woodfield Men's B   3-1  Wednesbury Men's B  Mens Div. 7 (S)  Yes 
    136  Sun  28/04/2019  10:30  Linden Lea Men's B   1-3  Wolverhampton Men's G  Mens Div. 7 (S)  Yes 
    137  Sun  28/04/2019  10:00  Cheslyn Hay Ladies    0-4  Wolverhampton Ladies' F  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    138  Mon  29/04/2019  18:30  Lichfield Friary Ladies    3-1  Walton Ladies' A  Ladies' Premier 2  No 
    139  Mon  29/04/2019  18:30  Tipton Sports Academy Ladies' B   2-2  Halesowen Ladies   Ladies' Div. 4 (S)  No 
    140  Mon  29/04/2019  18:30  Stone Ladies' B   3-1  Draycott Ladies' A  Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    141  Mon  29/04/2019  18:30  Stone Ladies' C   3-1  Baseline Ladies   Ladies' Div. 1 (N)  No 
    142  Tue  30/04/2019  18:30  Walton Men's B   3-1  Basford Men's A  Mens Div. 2 (N)  No 
    143  Tue  30/04/2019  18:30  Draycott Men's D   3-1  Eccleshall Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    144  Tue  30/04/2019  18:30  Florence Men's D   1-3  Leek Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    145  Tue  30/04/2019  18:30  Walton Men's D   0-4  Great Bridgeford Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    146  Tue  30/04/2019  18:30  Wolverhampton Ladies' E   0-4  Tipton Sports Academy Ladies' A  Ladies' Div. 3 (S)  No 
    147  Tue  30/04/2019  18:30  Wollaston Ladies' C   2-2  Walsall Ladies' D  Ladies' Div. 4 (S)  Yes