|
  • Home
  • |
  • Officials
  • |
  • Clubs
  • |
  • Registered Players
  • |
  • Nominated Players
  • |
  • Fixtures
  • |
  • Tables
  • |
  • Rules
  • |
  • Late Match Cards
  • |
  • Player Activity
  • |
  • Penalties
  • |
  • Appeals Process
  • |
  • Incomplete Fixtures
  • |
  • Honours
  • |
  • Downloads
  • |
  • Links
  • |
  • Mixed Doubles Tournament
  • |
  • Contact Us
  • |

    Loading ... please wait
    Fixture and Results
    FIXTURES FOR - MAY 2019
    Match No. Day Date Time Home Team Score Away Team Division Refreshments Provided?
    Wed  01/05/2019  18:30  Wollaston Men's A   4-0  Albert Men's E  Mens Div. 4 (S)  Yes 
    Wed  01/05/2019  18:30  Wolverhampton Men's F   4-0  Brewood Men's C  Mens Div. 6 (S)  No 
    Wed  01/05/2019  18:30  Tipton Sports Academy Ladies' A   4-0  Brewood Ladies   Ladies' Div. 3 (S)  No 
    Wed  01/05/2019  18:30  Walton Ladies' B   3-1  Baseline Ladies   Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    Wed  01/05/2019  18:30  Walton Ladies' C   2-2  Eccleshall Ladies   Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    Thu  02/05/2019  18:30  Wolverhampton Men's E   2-2  Quarry Bank Men's B  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    Thu
    (Sun)
    02/05/2019
    (08/09/2019)
    15:30  Brewood Men's B   3-1  Cheslyn Hay Men's B  Mens Div. 5 (S)  No 
    Thu  02/05/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's E   2-2  Mumbai Men   Mens Div. 7 (S)  No 
    Thu  02/05/2019  18:30  Albert Ladies' A   4-0  Etching Hill Ladies' A  Ladies' Premier 1  Yes 
    10  Fri  03/05/2019  19:00  Draycott Men's C   1-3  Eccleshall Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    11  Fri  03/05/2019  18:30  Leek Men's A   3-1  Endon Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    12  Fri  03/05/2019  18:30  Baseline Men's A   3-1  Stone Men's B  Mens Div. 1 (N)  No 
    13  Fri  03/05/2019  18:30  Walton Men's B   4-0  Stone Men's C  Mens Div. 2 (N)  No 
    14  Fri
    (Fri)
    03/05/2019
    (30/08/2019)
    18:30
    (18:30)
    Cheslyn Hay Men's A   4-0  Wolverhampton Men's D  Mens Div. 2 (S)  No 
    15  Fri  03/05/2019  18:30  Albert Men's F   2-2  Wollaston Men's C  Mens Div. 5 (S)  No 
    16  Fri  03/05/2019  18:30  Streetly Men's E   1-3  Cheslyn Hay Men's B  Mens Div. 5 (S)  No 
    17  Fri
    (Mon)
    03/05/2019
    (03/06/2019)
    18:30  Walsall Ladies' D   4-0  Tipton Sports Academy Ladies' B  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    18  Sat  04/05/2019  14:30  Etching Hill Men's B   0-4  Florence Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    19  Sat  04/05/2019  14:00  Wollaston Ladies' A   4-0  David Lloyd Dudley Ladies' A  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    20  Sat  04/05/2019  10:30  Walsall Ladies' B   3-1  David Lloyd Great Barr Ladies' A  Ladies' Div. 2 (S)  Yes 
    21  Sat  04/05/2019  10:00  Stone Ladies' C   1-3  Leek Ladies   Ladies' Div. 1 (N)  No 
    22  Sat  04/05/2019  10:00  Stone Ladies' B   2-2  Endon Ladies'   Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    23  Sun  05/05/2019  11:00  Etching Hill Men's A   2-2  Wolverhampton Men's C  Men's Premier 2  No 
    24  Sun  05/05/2019  10:00  Draycott Men's B   4-0  Great Bridgeford Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    25  Sun  05/05/2019  13:30  Basford Men's A   4-0  Draycott Men's D  Mens Div. 2 (N)  No 
    26  Sun  05/05/2019  11:00  Baseline Men's B   0-4  Florence Men's C  Mens Div. 2 (N)  No 
    27  Sun  05/05/2019  10:30  Leek Men's C   1-3  Walton Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    28  Sun  05/05/2019  14:00  Tipton Sports Academy Men's B   3-1  Stourbridge Men   Mens Div. 1 (S)  No 
    29  Sun  05/05/2019  10:30  Tipton Sports Academy Men's C   1-3  Wombourne Men's A  Mens Div. 3 (S)  No 
    30  Sun  05/05/2019  10:30  Hanbury Men    2-2  Tettenhall Men   Mens Div. 4 (S)  No 
    31  Sun  05/05/2019  10:30  Linden Lea Men's A   0-4  Cheslyn Hay Men's B  Mens Div. 5 (S)  No 
    32  Sun  05/05/2019  10:30  Woodfield Men's B   4-0  David Lloyd Great Barr Men's D  Mens Div. 7 (S)  Yes 
    33  Sun  05/05/2019  14:30  Albert Ladies' D   1-3  Tettenhall Ladies   Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    34  Sun  05/05/2019  13:30  Wollaston Ladies' B   4-0  Quarry Bank Ladies   Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    35  Mon  06/05/2019  18:30  Streetly Men's A   2-2  Wolverhampton Men's B  Men's Premier 1  No 
    36  Tue  07/05/2019  18:30  Walton Men's B   2-2  Draycott Men's D  Mens Div. 2 (N)  No 
    37  Tue  07/05/2019  18:30  Great Bridgeford Men's C   0-4  Walton Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    38  Tue  07/05/2019  18:30  Eccleshall Men's C   0-4  Leek Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    39  Tue  07/05/2019  18:30  Walsall Men's B   3-1  Halesowen Men   Mens Div. 2 (S)  Yes 
    40  Tue
    (Tue)
    07/05/2019
    (21/05/2019)
    18:30  Hanbury Ladies    3-1  Albert Ladies' B  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    41  Tue  07/05/2019  18:30  Old Hill Ladies    2-2  Wombourne Ladies' A  Ladies' Div. 2 (S)  Yes 
    42  Wed  08/05/2019  18:30  Stourbridge Men    4-0  Streetly Men's B  Mens Div. 1 (S)  No 
    43  Wed
    (Wed)
    08/05/2019
    (10/07/2019)
    18:30
    (18:30)
    Wollaston Men's C   2-2  Cheslyn Hay Men's C  Mens Div. 5 (S)  No 
    44  Wed  08/05/2019  18:30  Wombourne Men's B   3-1  Quarry Bank Men's C  Mens Div. 6 (S)  No 
    45  Wed
    (Tue)
    08/05/2019
    (02/07/2019)
    18:30  Wolverhampton Ladies' D   4-0  Linden Lea Ladies   Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    46  Wed
    (Wed)
    08/05/2019
    (05/06/2019)
    18:30  Tettenhall Ladies    0-4  Tipton Sports Academy Ladies' A  Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    47  Thu
    (Thu)
    09/05/2019
    (04/07/2019)
    18:30
    (18:30)
    Florence Men's B   2-2  Wolverhampton Men's C  Men's Premier 2  No 
    48  Thu
    (Tue)
    09/05/2019
    (09/07/2019)
    18:30
    (18:30)
    Quarry Bank Men's B   3-1  David Lloyd Dudley Men's D  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    49  Thu
    (Thu)
    09/05/2019
    (06/06/2019)
    18:30
    (18:30)
    Tettenhall Men    2-2  Wollaston Men's A  Mens Div. 4 (S)  Yes 
    50  Thu  09/05/2019  18:30  Woodfield Men's A   2-2  Hanbury Men   Mens Div. 4 (S)  Yes 
    51  Thu
    (Tue)
    09/05/2019
    (03/09/2019)
    18:30
    (18:30)
    Brewood Men's B   2-2  Walsall Men's C  Mens Div. 5 (S)  No 
    52  Thu  09/05/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's D   3-1  Linden Lea Men's B  Mens Div. 7 (S)  Yes 
    53  Thu
    (Thu)
    09/05/2019
    (05/09/2019)
    18:30
    (18:30)
    Albert Ladies' A   4-0  Florence Ladies   Ladies' Premier 1  Yes 
    54  Thu
    (Tue)
    09/05/2019
    (16/07/2019)
    18:30
    (18:30)
    Wolverhampton Ladies' B   2-2  Etching Hill Ladies' A  Ladies' Premier 1  No 
    55  Thu
    (Thu)
    09/05/2019
    (11/07/2019)
    18:30
    (18:30)
    Basford Ladies'    4-0  Stone Ladies' A  Ladies' Premier 2  No 
    56  Thu
    (Tue)
    09/05/2019
    (13/08/2019)
    18:30  Wollaston Ladies' C   2-2  Wombourne Ladies' B  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    57  Thu
    (Thu)
    09/05/2019
    (08/08/2019)
    18:30
    (18:30)
    Draycott Ladies' A   2-2  Leek Ladies   Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    58  Fri  10/05/2019  18:30  Florence Men's A    Albert Men's A  Men's Premier 1  Yes 
    59  Fri  10/05/2019  18:30  Wolverhampton Men's A   3-1  Draycott Men's A  Men's Premier 1  No 
    60  Fri  10/05/2019  18:30  Leek Men's B   3-1  Endon Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    61  Fri  10/05/2019  18:30  Walton Men's C   4-0  Draycott Men's E  Mens Div. 3 (N)  No 
    62  Fri  10/05/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's A   0-4  Albert Men's B  Mens Div. 2 (S)  No 
    63  Fri  10/05/2019  18:30  Albert Men's E   1-3  Wednesbury Men's A  Mens Div. 4 (S)  No 
    64  Fri  10/05/2019  18:30  Streetly Men's E   2-2  Wollaston Men's C  Mens Div. 5 (S)  No 
    65  Fri  10/05/2019  18:30  Wolverhampton Men's G   0-4  Woodfield Men's B  Mens Div. 7 (S)  Yes 
    66  Fri  10/05/2019  18:30  Walsall Ladies' D   4-0  Cheslyn Hay Ladies   Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    67  Fri  10/05/2019  18:30  Baseline Ladies    1-3  Stone Ladies' C  Ladies' Div. 1 (N)  No 
    68  Fri  10/05/2019  18:30  Eccleshall Ladies    0-4  Stone Ladies' B  Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    69  Sat  11/05/2019  14:00  Eccleshall Men's A   4-0  Great Bridgeford Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    70  Sat  11/05/2019  10:30  David Lloyd Dudley Men's B   3-1  David Lloyd Dudley Men's C  Mens Div. 1 (S)  Yes 
    71  Sun  12/05/2019  14:30  David Lloyd Dudley Men's A   4-0  Etching Hill Men's A  Men's Premier 2  No 
    72  Sun  12/05/2019  10:00  Draycott Men's B   2-2  Stone Men's B  Mens Div. 1 (N)  No 
    73  Sun  12/05/2019  10:30  Stone Men's C   0-4  Florence Men's C  Mens Div. 2 (N)  No 
    74  Sun  12/05/2019  11:00  Baseline Men's B   0-4  Eccleshall Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    75  Sun  12/05/2019  13:00  Basford Men's B   1-3  Great Bridgeford Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    76  Sun  12/05/2019  14:00  Tipton Sports Academy Men's B   3-1  David Lloyd Dudley Men's B  Mens Div. 1 (S)  Yes 
    77  Sun  12/05/2019  10:00  Halesowen Men    1-3  Wolverhampton Men's D  Mens Div. 2 (S)  Yes 
    78  Sun  12/05/2019  10:00  Wombourne Men's A   3-1  Brewood Men's A  Mens Div. 3 (S)  No 
    79  Sun  12/05/2019  10:00  Walsall Men's C   2-2  Streetly Men's E  Mens Div. 5 (S)  No 
    80  Sun  12/05/2019  10:30  Albert Men's F   0-4  Brewood Men's B  Mens Div. 5 (S)  No 
    81  Sun  12/05/2019  10:30  Brewood Men's C   0-4  Cheslyn Hay Men's D  Mens Div. 6 (S)  No 
    82  Sun  12/05/2019  10:30  Linden Lea Men's B   4-0  Cheslyn Hay Men's F  Mens Div. 7 (S)  No 
    83  Sun  12/05/2019  10:30  Albert Ladies' B   4-0  Wolverhampton Ladies' D  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    84  Sun  12/05/2019  13:00  Streetly Ladies' B   0-4  Walsall Ladies' B  Ladies' Div. 2 (S)  Yes 
    85  Sun  12/05/2019  13:30  Halesowen Ladies    2-2  Wolverhampton Ladies' F  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    86  Mon  13/05/2019  18:30  Streetly Men's A   1-3  Wolverhampton Men's A  Men's Premier 1  No 
    87  Mon  13/05/2019  18:30  Mumbai Men    0-4  Woodfield Men's B  Mens Div. 7 (S)  No 
    88  Mon  13/05/2019  18:30  Lichfield Friary Ladies    3-1  Stone Ladies' A  Ladies' Premier 2  No 
    89  Mon  13/05/2019  18:30  Old Hill Ladies    2-2  Walsall Ladies' C  Ladies' Div. 2 (S)  Yes 
    90  Mon  13/05/2019  18:30  Quarry Bank Ladies    3-1  Tipton Sports Academy Ladies' A  Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    91  Tue  14/05/2019  18:30  Wolverhampton Men's B   0-4  Tipton Sports Academy Men's A  Men's Premier 1  No 
    92  Tue  14/05/2019  18:30  Eccleshall Men's B   0-4  Walton Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    93  Tue  14/05/2019  18:30  Draycott Men's D   2-2  Stone Men's C  Mens Div. 2 (N)  No 
    94  Tue  14/05/2019  18:30  Walton Men's D   1-3  Leek Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    95  Tue  14/05/2019  18:30  Walton Men's C   4-0  Florence Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    96  Tue  14/05/2019  18:30  Great Bridgeford Men's B   1-3  Etching Hill Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    97  Tue  14/05/2019  18:30  Quarry Bank Men's A   4-0  Streetly Men's B  Mens Div. 1 (S)  Yes 
    98  Tue  14/05/2019  18:30  Walsall Men's B   4-0  Cheslyn Hay Men's A  Mens Div. 2 (S)  Yes 
    99  Tue  14/05/2019  18:30  Tettenhall Ladies    3-1  Wolverhampton Ladies' E  Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    100  Tue  14/05/2019  18:30  Brewood Ladies    3-1  Wollaston Ladies' B  Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    101  Wed  15/05/2019  18:30  Wollaston Men's B   0-4  Hanbury Men   Mens Div. 4 (S)  Yes 
    102  Wed  15/05/2019  18:30  Wombourne Men's B   2-2  David Lloyd Great Barr Men's C  Mens Div. 6 (S)  No 
    103  Wed  15/05/2019  18:30  Walton Ladies' A   3-1  Basford Ladies'   Ladies' Premier 2  No 
    104  Wed  15/05/2019  18:30  Walton Ladies' C   0-4  Leek Ladies   Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    105  Thu  16/05/2019  18:30  Great Bridgeford Men's C   2-2  Draycott Men's E  Mens Div. 3 (N)  No 
    106  Thu  16/05/2019  18:30  Brewood Men's B   4-0  Cheslyn Hay Men's C  Mens Div. 5 (S)  No 
    107  Thu  16/05/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's D   3-1  Quarry Bank Men's C  Mens Div. 6 (S)  No 
    108  Thu  16/05/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's C   4-0  Wollaston Men's D  Mens Div. 6 (S)  No 
    109  Thu  16/05/2019  18:30  Albert Ladies' A   0-4  Wolverhampton Ladies' A  Ladies' Premier 1  Yes 
    110  Thu  16/05/2019  18:30  Wolverhampton Ladies' F   2-2  Wollaston Ladies' C  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    111  Thu  16/05/2019  18:30  Draycott Ladies' A   2-2  Stone Ladies' B  Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    112  Fri  17/05/2019  18:30  Florence Men's A   3-1  Draycott Men's A  Men's Premier 1  No 
    113  Fri  17/05/2019  18:30  Walton Men's A   2-2  Draycott Men's B  Mens Div. 1 (N)  No 
    114  Fri  17/05/2019  18:30  Baseline Men's A   2-2  Eccleshall Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    115  Fri  17/05/2019  19:00  Draycott Men's C   2-2  Great Bridgeford Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    116  Fri  17/05/2019  18:30  Leek Men's C   2-2  Great Bridgeford Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    117  Fri  17/05/2019  18:30  David Lloyd Dudley Men's C   0-4  Stourbridge Men   Mens Div. 1 (S)  Yes 
    118  Fri  17/05/2019  18:30  Albert Men's E   3-1  Tettenhall Men   Mens Div. 4 (S)  No 
    119  Fri  17/05/2019  18:30  Woodfield Men's A   2-2  Wednesbury Men's A  Mens Div. 4 (S)  No 
    120  Fri  17/05/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's B   2-2  Brewood Men's B  Mens Div. 5 (S)  No 
    121  Fri  17/05/2019  18:30  Wolverhampton Men's F   1-3  David Lloyd Great Barr Men's B  Mens Div. 6 (S)  Yes 
    122  Fri  17/05/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's F   0-4  Woodfield Men's B  Mens Div. 7 (S)  No 
    123  Fri  17/05/2019  18:30  Etching Hill Ladies' A   3-1  Florence Ladies   Ladies' Premier 1  No 
    124  Fri  17/05/2019  18:30  Walsall Ladies' D   3-1  Wombourne Ladies' B  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    125  Sat  18/05/2019  14:00  Eccleshall Men's A   1-3  Endon Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    126  Sat  18/05/2019  14:30  Etching Hill Men's B   4-0  Eccleshall Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    127  Sat  18/05/2019  14:00  Wollaston Ladies' A   2-2  Albert Ladies' B  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    128  Sat  18/05/2019  10:00  David Lloyd Dudley Ladies' A   2-2  Wolverhampton Ladies' D  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    129  Sat  18/05/2019  10:30  Walsall Ladies' B   2-2  Streetly Ladies' B  Ladies' Div. 2 (S)  Yes 
    130  Sun  19/05/2019  14:00  Tipton Sports Academy Men's A    Albert Men's A  Men's Premier 1  No 
    131  Sun  19/05/2019  17:00  Stone Men's A   3-1  Florence Men's B  Men's Premier 2  No 
    132  Sun  19/05/2019  13:30  Basford Men's A   4-0  Walton Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    133  Sun  19/05/2019  11:00  Baseline Men's B   3-1  Stone Men's C  Mens Div. 2 (N)  No 
    134  Sun  19/05/2019  10:30  Endon Men's B   3-1  Draycott Men's D  Mens Div. 2 (N)  No 
    135  Sun  19/05/2019  10:30  Streetly Men's B   3-1  Lichfield Friary Men's B  Mens Div. 1 (S)  No 
    136  Sun  19/05/2019  10:30  Wombourne Men's A   3-1  Albert Men's D  Mens Div. 3 (S)  No 
    137  Sun  19/05/2019  10:00  Brewood Men's A   3-1  Quarry Bank Men's B  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    138  Sun  19/05/2019  10:30  Reedswood Men    3-1  Wollaston Men's A  Mens Div. 4 (S)  No 
    139  Sun  19/05/2019  10:30  Linden Lea Men's A   2-2  Streetly Men's E  Mens Div. 5 (S)  No 
    140  Sun  19/05/2019  10:30  Albert Men's F   1-3  Walsall Men's C  Mens Div. 5 (S)  No 
    141  Sun  19/05/2019  10:30  Quarry Bank Men's C   1-3  David Lloyd Great Barr Men's C  Mens Div. 6 (S)  No 
    142  Sun  19/05/2019  13:00  Wolverhampton Ladies' B   3-1  Albert Ladies' A  Ladies' Premier 1  No 
    143  Sun  19/05/2019  10:00  Wolverhampton Ladies' D   2-2  Albert Ladies' C  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    144  Mon  20/05/2019  18:30  Albert Men's B   3-1  Wolverhampton Men's D  Mens Div. 2 (S)  Yes 
    145  Mon  20/05/2019  18:30  David Lloyd Dudley Men's D   1-3  Wolverhampton Men's E  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    146  Mon  20/05/2019  18:30  Mumbai Men    0-4  Wolverhampton Men's G  Mens Div. 7 (S)  No 
    147  Mon  20/05/2019  18:30  Old Hill Ladies    3-1  Streetly Ladies' B  Ladies' Div. 2 (S)  Yes 
    148  Mon  20/05/2019  18:30  Wollaston Ladies' B   2-2  Brewood Ladies   Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    149  Mon  20/05/2019  18:30  Quarry Bank Ladies    3-1  Albert Ladies' D  Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    150  Mon  20/05/2019  18:30  Tipton Sports Academy Ladies' B   1-3  Wollaston Ladies' C  Ladies' Div. 4 (S)  No 
    151  Mon  20/05/2019  18:30  Stone Ladies' C   2-2  Walton Ladies' B  Ladies' Div. 1 (N)  No 
    152  Tue  21/05/2019  18:30  Walton Men's B   4-0  Florence Men's C  Mens Div. 2 (N)  No 
    153  Tue  21/05/2019  18:30  Walton Men's C   2-2  Leek Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    154  Tue  21/05/2019  18:30  Draycott Men's E   3-1  Eccleshall Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    155  Tue  21/05/2019  18:30  Great Bridgeford Men's C   2-2  Florence Men's D  Mens Div. 3 (N)  No 
    156  Tue  21/05/2019  18:30  Wednesbury Men's A   1-3  Hanbury Men   Mens Div. 4 (S)  No 
    157  Tue  21/05/2019  18:30  Wolverhampton Ladies' A   4-0  Etching Hill Ladies' A  Ladies' Premier 1  Yes 
    158  Tue  21/05/2019  18:30  Streetly Ladies' A   3-1  Stone Ladies' A  Ladies' Premier 2  Yes 
    159  Tue  21/05/2019  18:30  Albert Ladies' C   4-0  Wollaston Ladies' A  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    160  Tue  21/05/2019  18:30  Eccleshall Ladies    0-4  Endon Ladies'   Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    161  Wed  22/05/2019  18:30  Stourbridge Men    2-2  David Lloyd Dudley Men's B  Mens Div. 1 (S)  No 
    162  Wed  22/05/2019  18:30  Albert Men's C   1-3  Walsall Men's B  Mens Div. 2 (S)  Yes 
    163  Wed  22/05/2019  18:30  Wollaston Men's C   0-4  Cheslyn Hay Men's B  Mens Div. 5 (S)  No 
    164  Wed  22/05/2019  18:30  Hanbury Ladies    2-2  Wolverhampton Ladies' D  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    165  Wed  22/05/2019  18:30  Linden Lea Ladies    2-2  David Lloyd Dudley Ladies' A  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    166  Wed  22/05/2019  18:30  Wombourne Ladies' A   3-1  Walsall Ladies' C  Ladies' Div. 2 (S)  Yes 
    167  Wed  22/05/2019  18:30  Wolverhampton Ladies' E   2-2  Brewood Ladies   Ladies' Div. 3 (S)  Yes 
    168  Wed  22/05/2019  18:30  Walton Ladies' C   0-4  Stone Ladies' B  Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    169  Thu  23/05/2019  18:30  Florence Men's B   2-2  Lichfield Friary Men's A  Men's Premier 2  Yes 
    170  Thu  23/05/2019  18:30  Albert Men's D   2-2  Brewood Men's A  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    171  Thu  23/05/2019  18:30  Wolverhampton Men's E   3-1  Tipton Sports Academy Men's C  Mens Div. 3 (S)  Yes 
    172  Thu  23/05/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's C   4-0  Wolverhampton Men's F  Mens Div. 6 (S)  No 
    173  Thu  23/05/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's F   0-4  Wednesbury Men's B  Mens Div. 7 (S)  No 
    174  Thu  23/05/2019  18:30  Wolverhampton Ladies' B   1-3  Florence Ladies   Ladies' Premier 1  No 
    175  Thu  23/05/2019  18:30  Basford Ladies'    4-0  Lichfield Friary Ladies   Ladies' Premier 2  No 
    176  Fri  24/05/2019  18:30  Draycott Men's A   4-0  Wolverhampton Men's B  Men's Premier 1  No 
    177  Fri  24/05/2019  18:30  Walton Men's A   3-1  Draycott Men's C  Mens Div. 1 (N)  No 
    178  Fri  24/05/2019  18:30  Leek Men's A   1-3  Baseline Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    179  Fri  24/05/2019  18:30  Stone Men's B   3-1  Great Bridgeford Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    180  Fri  24/05/2019  18:30  Leek Men's B   4-0  Stone Men's C  Mens Div. 2 (N)  No 
    181  Fri  24/05/2019  18:30  Walton Men's D   2-2  Great Bridgeford Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    182  Fri  24/05/2019  18:30  Quarry Bank Men's A   0-4  Tipton Sports Academy Men's B  Mens Div. 1 (S)  Yes 
    183  Fri  24/05/2019  18:30  Albert Men's E   2-2  Hanbury Men   Mens Div. 4 (S)  No 
    184  Fri  24/05/2019  18:30  Streetly Men's E   4-0  Albert Men's F  Mens Div. 5 (S)  No 
    185  Fri  24/05/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's B   1-3  Walsall Men's C  Mens Div. 5 (S)  No 
    186  Fri  24/05/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's B   4-0  Quarry Bank Men's C  Mens Div. 6 (S)  No 
    187  Fri  24/05/2019  18:30  Cheslyn Hay Ladies    1-3  Wollaston Ladies' C  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    188  Fri  24/05/2019  18:30  Baseline Ladies    1-3  Draycott Ladies' A  Ladies' Div. 1 (N)  No 
    189  Sat  25/05/2019  14:30  Etching Hill Men's B   4-0  Great Bridgeford Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    190  Sat  25/05/2019  10:30  David Lloyd Dudley Men's B  *4-0  Lichfield Friary Men's B  Mens Div. 1 (S)  Yes 
    191  Sat  25/05/2019  10:00  Stone Ladies' C   2-2  Endon Ladies'   Ladies' Div. 1 (N)  No 
    192  Sun  26/05/2019  14:30  David Lloyd Dudley Men's A   3-1  Stone Men's A  Men's Premier 2  No 
    193  Sun
    (Sun)
    26/05/2019
    (18/08/2019)
    10:00
    (10:00)
    Draycott Men's B   1-3  Endon Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    194  Sun  26/05/2019  13:00  Basford Men's B   3-1  Draycott Men's E  Mens Div. 3 (N)  No 
    195  Sun  26/05/2019  10:30  Quarry Bank Men's C   2-2  Wombourne Men's B  Mens Div. 6 (S)  No 
    196  Sun  26/05/2019  10:00  Cheslyn Hay Men's E   0-4  David Lloyd Great Barr Men's D  Mens Div. 7 (S)  No 
    197  Sun  26/05/2019  10:30  Woodfield Men's B   2-2  Linden Lea Men's B  Mens Div. 7 (S)  Yes 
    198  Sun  26/05/2019  13:30  Halesowen Ladies    3-1  Wombourne Ladies' B  Ladies' Div. 4 (S)  Yes 
    199  Tue  28/05/2019  18:30  Draycott Men's D   2-2  Florence Men's C  Mens Div. 2 (N)  No 
    200  Tue  28/05/2019  18:30  Walton Men's B   4-0  Endon Men's B  Mens Div. 2 (N)  No 
    201  Tue  28/05/2019  18:30  Walton Men's C   4-0  Eccleshall Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    202  Tue  28/05/2019  18:30  Florence Men's D   1-3  Great Bridgeford Men's B  Mens Div. 3 (N)  No 
    203  Tue  28/05/2019  18:30  Quarry Bank Men's A   3-1  David Lloyd Dudley Men's C  Mens Div. 1 (S)  Yes 
    204  Tue  28/05/2019  18:30  Wollaston Ladies' A   2-2  Wolverhampton Ladies' D  Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    205  Tue  28/05/2019  18:30  Albert Ladies' C   4-0  Linden Lea Ladies   Ladies' Div. 1 (S)  Yes 
    206  Tue  28/05/2019  18:30  Eccleshall Ladies    1-3  Draycott Ladies' A  Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    207  Wed  29/05/2019  18:30  Walsall Men's A    Lichfield Friary Men's A  Men's Premier 2  No 
    208  Wed  29/05/2019  18:30  Stourbridge Men    4-0  Lichfield Friary Men's B  Mens Div. 1 (S)  No 
    209  Wed  29/05/2019  18:30  Albert Men's C   0-4  Streetly Men's D  Mens Div. 2 (S)  Yes 
    210  Wed  29/05/2019  18:30  Wollaston Men's D   1-3  David Lloyd Great Barr Men's C  Mens Div. 6 (S)  No 
    211  Wed
    (Wed)
    29/05/2019
    (10/07/2019)
    18:30
    (18:30)
    Walton Ladies' B   1-3  Stone Ladies' B  Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    212  Thu  30/05/2019  18:30  Albert Men's A    Wolverhampton Men's A  Men's Premier 1  No 
    213  Thu  30/05/2019  18:30  Florence Men's B    Walsall Men's A  Men's Premier 2  No 
    214  Thu  30/05/2019  18:30  Tettenhall Men    2-2  Wednesbury Men's A  Mens Div. 4 (S)  Yes 
    215  Thu  30/05/2019  18:30  David Lloyd Great Barr Men's C   4-0  Cheslyn Hay Men's D  Mens Div. 6 (S)  No 
    216  Thu  30/05/2019  18:30  Cheslyn Hay Men's E   0-4  Woodfield Men's B  Mens Div. 7 (S)  No 
    217  Thu  30/05/2019  18:30  Endon Ladies'    3-1  Leek Ladies   Ladies' Div. 1 (N)  Yes 
    218  Fri  31/05/2019  18:30  Florence Men's A   2-2  Wolverhampton Men's B  Men's Premier 1  Yes 
    219  Fri  31/05/2019  18:30  Stone Men's B   1-3  Draycott Men's B  Mens Div. 1 (N)  No 
    220  Fri  31/05/2019  18:30  Baseline Men's A   2-2  Walton Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    221  Fri  31/05/2019  18:30  Leek Men's A   4-0  Great Bridgeford Men's A  Mens Div. 1 (N)  No 
    222  Fri  31/05/2019  18:30  Endon Men's B   1-3  Basford Men's A  Mens Div. 2 (N)  No 
    223  Fri  31/05/2019  18:30  Walton Men's D   2-2  Eccleshall Men's C  Mens Div. 3 (N)  No 
    224  Fri  31/05/2019  18:30  Streetly Men's D   2-2  Albert Men's B  Mens Div. 2 (S)  No 
    225  Fri  31/05/2019  18:30  Albert Men's E   1-3  Reedswood Men   Mens Div. 4 (S)  No 
    226  Fri  31/05/2019  18:30  Eccleshall Ladies    0-4  Walton Ladies' C  Ladies' Div. 1 (N)  Yes